Strefa czystego powietrza

Klimatyzacje, urządzenia chłodnicze oraz produkty specjalne

Produkty do czyszczenia i serwisowania jednostek wewnętrznych
i zewnętrznych, takich jak urządzenia chłodnicze i klimatyzacyjne oraz produkty specjalne. Nasze preparaty zapewniają użytkownikom czystość, dobre samopoczucie, a przede wszystkim bardzo dobrą atmosferę życia. Szeroki wachlarz produktów pozwoli dopasować dany produkt do możliwości urządzenia i preferencji klienta.

36 produktów

ZOBACZ WIĘCEJ

Produkty

DO JEDNOSTEK WEWNęTRZNYCH

Preparaty służące do czyszczenia m.in. parowników, filtrów i urządzeń rozdziału powietrza, obudowy urządzeń klimatyzacji, a także innych powierzchni wodoodpornych. Bardzo skutecznie usuwają zabrudzenia takie jak brud, kurz, tłuszcze i osady tytoniowe.

Produkty

DO JEDNOSTEK ZEWNęTRZNYCH

Preparaty przeznaczone do czyszczenia skraplaczy, wentylatorów i obudów jednostek zewnętrznych urządzeń klimatyzacji, wentylacji i chłodniczych. Bardzo dobrze usuwają trudne zabrudzenia takie jak tłuszcze, brud, kurz, oleje, smary, smołę i odchody ptasie.

Produkty

SPECJALNE

Preparaty, które skutecznie rozpuszczają i usuwają kamień kotłowy, osady organiczne, tlenki żelaza, korozję, algi i inne osady mineralne  w instalacjach klimatyzacyjnych i chłodniczych. Produkty do odladzania urządzeń chłodniczych, neutralizatory zapachów, płyny do czyszczenia paneli słonecznych oraz pianki testowe do szybkiej i bezpiecznej lokalizacji wycieków.

AIROK ACID COIL

Butla - koncentrat do czyszczenia oraz rozjaśniania skraplaczy lamelowych, filtrów powietrza. Preparat przed użyciem należy rozcieńczyć wodą
w zależności od rodzaju zabrudzenia
i czynności serwisowych

RTU Spray - gotowy preparat do czyszczenia i rozjaśniania skraplaczy lamelowych w jednostkach zewnętrznych urządzeń klimatyzacyjnych i filtrów powietrza

Butla
3,75 l
Spray
0,75 l

AIROK ZESTAW KIT

ZESTAW TESTOWY 6 PRODUKTÓW

ZESTAW PRODUKTÓW
AIROK KIT
Spray x6
0,5L

Zestaw KIT został stworzony dla profesjonalnego, szybkiego czyszczenia i serwisowania klimatyzacji. W zestawie znajdziesz potrzebne, wygodne w użyciu i bezpieczne preparaty, aby system klimatyzacji działał bezawaryjnie.

Magiczny zestaw KIT zawiera preparaty do czyszczenia jednostek wewnętrznych: AFFECT, IMPACT, LUSSO, do czyszczenia jednostek zewnętrznych: SAFE, ACID oraz produkt uniwersalny APC